خانه های نقلی پریان را در جزیره من دریای ایرلند ببینید

به گزارش تایمر سرگرمی، یک هنرمند ناشناس خلاق و مبتکر، با خلق خانه های مینیاتوری و قرار دادن آن ها در جزیره من (isle of Man) دریای ایرلند، سحر و جادو را در فضا منتشر نموده است.

خانه های نقلی پریان را در جزیره من دریای ایرلند ببینید

خانه های پریان نقلی دوست داشتنی در سراسر جزیره من، یک جزیره کوچک نیمه مختار میان بریتانیای بزرگ و ایرلند در چند هفته گذشته ظاهر شده اند. این قلعه ها و قصرهای چشم نواز در دره ها و سواحل، روی تپه ها و بالای دیوارها حسابی جا خوش نموده اند.

این خانه های پریان به وسیله یک مجموعه دار هنری سوئدی ناشناس خلق شده اند؛ فردی که برای ایجاد مخلوقات مینیاتوری در دنیا، از جمله خانه هایی برای موش، کوچک ترین کتابخانه دنیا و یک پارک تفریح نقلی، معروفیت دارد.

جزیره من، تاریخچه بلندبالایی در خصوص پریان و کوتوله ها دارد. یک پل کوچک روی رودخانه کوچک سانتون برن (Santon Burn) به نام پل پریان وجود دارد که مردم محلی در زمان عبور از آن، طبق سنت ها به پریان، سلام می نمایند. انجام ندادن این عمل، قطعا برای شما بدشانسی به بار می آورد.

این هنرمند ناشناس می گوید که برای اجرای این پروژه و آشنایی با افسانه های پریان جزیره من، با هواداران مینیاتور در انگلستان مشورت نموده است. داستان های فولکلور، گروه هنری را به خود جذب کردند و آن ها تصمیم گرفتند تا خانه های مینیاتوری را بسازند و با مستقر کردن آن ها در سراسر جزیره، جادوی پریان را در همه جا پخش نمایند.

خانه ها از مصالح مختلفی چون سنگ، چوب، شیشه های آنتیک، مس و حتی گیره های کاغذ، ساخته شده اند. آن ها با 12 اینچ (30.5 سانتی متر) ارتفاع، قبل از رسیدن به این جزیره در مالمو در کشور سوئد، خلق شده اند.

هنرمند خلاق و مبتکر این پروژه گفت:

بیشتر کار ما این بود که مطمئن شویم این خانه ها به صورت عضوی طبیعی در این چشم انداز قرار می گیرند. ما می خواهیم طوری به نظر برسد که انگار آن ها همواره آنجا بوده اند.

منبع: کجارو / amusingplanet.com
انتشار: 14 خرداد 1401 بروزرسانی: 14 خرداد 1401 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 2030

به "خانه های نقلی پریان را در جزیره من دریای ایرلند ببینید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانه های نقلی پریان را در جزیره من دریای ایرلند ببینید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید