شرح کوهن درباره واکنش ترامپ در صورت باختش

به گزارش تایمر سرگرمی، فارس نوشت:مایکل کوهن، وکیل و کار چاق کن سابق دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا پیش بینی نموده او در صورت شکست در انتخابات از سمتش استعفا خواهد نمود.

شرح کوهن درباره واکنش ترامپ در صورت باختش

به نوشته روزنامه ایندیپندنت، پیش بینی این وکیل که سابقاً روابط نزدیکی با ترامپ داشته حاکی است، چنانچه او در انتخابات شکست بخورد، در فاصله 11 هفته باقی مانده تا برگزاری مراسم تحلیف رئیس جمهور بعدی از سمتش کناره گیری نموده و اداره امور را به مایک پنس محول خواهد نمود.

کوهن که در حال گذراندن باقی مانده دوران حبس 3 ساله اش است در مصاحبه با شبکه ام اس ان بی سی گفت: نظر من این است که اگر او بازنده گردد بین هنگام انتخابات و زمان قبول سمت توسط رئیس جمهور بعدی یک فاصله زمانی وجود دارد.

او اضافه کرد: نظر من این است که ترامپ در این فاصله زمانی از سمتش به عنوان رئیس جمهور کناره گیری نموده و به مایک پنس اجازه خواهد داد اداره امور را در دست بگیرد.

نتایج بیشتر نظرسنجی هایی که این روزها منتشر می شوند از پیشتاز بودن جو بایدن، نامزد حزب دموکرات در برابر دونالد ترامپ خبر می دهند.

به عنوان مثال، مرکز ایپسوس و خبرگزاری رویترز روز گذشته نظرسنجی ای منتشر کرد که نشان می داد محبوبیت دونالد ترامپ در میان سفیدپوستانِ دانشگاه نرفته، به عنوان یکی از اصلی ترین گروه های حامی ترامپ 9 درصد کاهش یافته است.

این گروه از افراد، 44 درصد از رأی دهندگان آمریکایی را در انتخابات 4 سال قبل تشکیل می دادند و به شدت جمهوری خواستار را به دموکرات ها ترجیح می دادند.

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا قرار است روز 3 نوامبر برگزار گردد. در کمتر از دو ماه باقی مانده تا این انتخابات شرکت های نظرسنجی فعالانه نظر رای دهندگان را برای پیش بینی نتیجه انتخابات ثبت می نمایند.

گرچه نظرسنجی های ملی در آمریکا راهنمای خوبی برای نشان دادن میزان محبوبیت یک نامزد انتخاباتی در سراسر این کشور هستند، اما لزوماً روش خوبی برای پیش بینی نتیجه انتخابات محسوب نمی شوند.

نتیجه انتخابات سال 2016 آمریکا موید این مطلب است و با وجود این که هیلاری کلینتون نامزد دموکرات ها در نظرسنجی ها در مقابل ترامپ جلو بود، نتیجه را به او واگذار کرد و از ورود دوباره به کاخ سفید اینبار به عنوان رئیس جمهور آمریکا بازبماند.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 3 آبان 1399 بروزرسانی: 3 آبان 1399 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 1188

به "شرح کوهن درباره واکنش ترامپ در صورت باختش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح کوهن درباره واکنش ترامپ در صورت باختش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید