اولویت سرمایه گذاری گردشگری در اردبیل با متقاضیان بومی است

به گزارش تایمر سرگرمی، معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل اولویت سرمایه گذاری گردشگری در این استان را با متقاضیان بومی مطرح کرد.

اولویت سرمایه گذاری گردشگری در اردبیل با متقاضیان بومی است

به گزارش تایمر سرگرمی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل، ناصر محمودی معاون سرمایه گذاری این اداره کل شامگاه یکشنبه 18 آذر 97 در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان نمین به ریاست فرماندار شهرستان توضیح داد: در حال حاضر هفت سایت گردشگری در استان مطالعه می گردد.

او اضافه نمود: در اجرای پروژه های سرمایه گذاری، سرمایه گذاران بومی در اولویت خواهند بود و تمام تسهیلات و امکانات لازم را در اختیار متقاضیان قرار خواهیم داد.

محمودی به مطالعه طرح جامع گردشگری جنگل فندقلو اشاره نمود و اضافه نمود: به زودی نقشه راه جامع سرمایه گذاری در این منطقه تدوین شده و در اختیار سرمایه گذاران قرار خواهد گرفت.

او همچنین به نمایندگی از مدیر کل میراث فرهنگی استان در خصوص مسائل هنرمندان صنایع دستی نمین توضیح داد: اداره کل آماده اختصاص یک هفته نمایشگاه خطایی جهت معرفی و فروش صنایع دستی تولیدی شهرستان است.

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل در خصوص مسائل بیمه هنرمندان اضافه نمود: متاسفانه بیمه هنرمندان از سال 92 قطع شده است و در صورت صدور دستور از مراجع ذیصلاح بلافاصله اقدام لازم صورت خواهد گرفت.

محمودی ادامه داد: تامین وثایق قانونی مشکل اکثر صنعتگران و متقاضیان وام است که با تشکیل صندوق تعاونی این روند تسهیل می گردد.

او همچنین در خصوص وضعیت نمایشگاه دائمی صنایع دستی عنبران نیز گفت : در صورت درخواست بخش خصوصی با محوریت صنایع دستی امکان اجاره آن وجود دارد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 15 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 27 مهر 1398 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 93

به "اولویت سرمایه گذاری گردشگری در اردبیل با متقاضیان بومی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولویت سرمایه گذاری گردشگری در اردبیل با متقاضیان بومی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید