انفجار در پارک ملت تهران، معاون استاندار تهران: انفجار داخل پارک بوده، در حال بررسی هستیم

به گزارش تایمر سرگرمی، تهران (پانا) - برخی گزارش ها از شنیده شدن صدای مهیب انفجار در منطقه ای در شمال تهران حکایت دارد؛ جزئیات بیشتری منتشر نشده است. شبکه خبر نام کرده که حادثه مربوط به آتش سوزی در یک ساختمان در اطراف پارک ملت است.

انفجار در پارک ملت تهران، معاون استاندار تهران: انفجار داخل پارک بوده، در حال بررسی هستیم

شبکه خبر در زیرنویس خود از انفجار مهیب در شمال تهران خبر داده است. به نوشته این شبکه، برخی گزارش ها از شنیده شدن صدای مهیب انفجار در منطقه ای در شمال تهران حکایت دارد؛ جزییات بیشتر منتشر نشده است.

این شبکه در جزییات بیشتری اعلام کرد که حادثه مربوط به آتش سوزی در یک ساختمان در اطراف پارک ملت است. شبکه خبر به نقل از سخنگوی سازمان آتش نشانی نوشته که گروه های آتش نشانی و امدادی به محل حادثه اعزام شده اند.

آتش نشانی: اثری از وقوع حادثه مشاهده نکردیم

سخنگوی آتش نشانی در گفت وگو با تسنیم اعلام کرد: تماس های مردمی که با سازمان آتش نشانی گرفته شده و طی آنها اعلام شد که صدای مهیبی در محدوده شمال تهران شنیده شده است. اغلب این تماس ها در محدوده پارک ملت بودند. دو ایستگاه به محل اعزام شده اما هنوز اطلاع دقیق تری در دسترس نیست. این امکان وجود دارد که صدای شنیده شده مربوط به حادثه نبوده باشد؛ چرا که آتش نشانان هنوز اثری از وقوع حادثه مشاهده نکردند.

معاون استاندار تهران: انفجار داخل پارک ملت رخ داده است

معاون امنیتی استاندار تهران هم در گفت وگو با تسنیم گفته است: بنده در محل حادثه حضور دارم. تنها یک انفجار آن هم داخل پارک ملت اجرا شده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این حادثه تروریستی بوده گفت: در حال بررسی ابعاد و علت حادثه هستیم و پس از اطمینان اطلاع رسانی می کنیم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 18 مرداد 1400 بروزرسانی: 18 مرداد 1400 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 1731

به "انفجار در پارک ملت تهران، معاون استاندار تهران: انفجار داخل پارک بوده، در حال بررسی هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انفجار در پارک ملت تهران، معاون استاندار تهران: انفجار داخل پارک بوده، در حال بررسی هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید