انتقاد مدیر نقل وانتقالات سازمان لیگ فوتبال از برنامه ورزش و مردم

به گزارش تایمر سرگرمی، مدیر واحد جابجایی سازمان لیگ فوتبال ایران از برنامه ورزش و مردم انتقاد کرد.

انتقاد مدیر نقل وانتقالات سازمان لیگ فوتبال از برنامه ورزش و مردم

به گزارش تایمر سرگرمی و به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه ورزش و مردم امروز در اقدامی غیرحرفه ای و غیر قانونی ضمن ابهام افکنی در قوانین مثبت، سازنده و بازدارنده فوتبال در زمینه جذب بازیکنان خارجی ، اجازه پاسخگویی به مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال را نداد.

فریبرز محمود زاده مدیر واحد جابجایی سازمان لیگ با اشاره به این رویه غیر حرفه ای برنامه ورزش و مردم گفت: عجیب است که یک کارشناس غیر ورزشی بی توجه به قوانین و مصوبات و آیین نامه های مثبت و سازنده فوتبال ایران خیلی راحت مسائلی را در رسانه ملی عنوان می نماید که غیر کارشناسی است.

وی اضافه کرد: بارها کارشناسان خبره و نخبگان فوتبال اعلام نموده اند که نباید اجازه حضور بازیکن خارجی بی کیفیت در فوتبال ایران را داد. جذب بازیکنان خارجی باید تابع مقرراتی باشد تا بازیکنان با کیفیت خارجی به فوتبال ایران وارد شوند. به همین دلیل در چند سال اخیر قوانینی تنظیم شده که هر بازیکنی به صرف خارجی بودن وارد فوتیال کشور نگردد. سود این قوانین در درجه اول برای باشگاه هاست. همانطوری که در این اواخر دیده اید بازیکنان خارجی با کیفیتی جذب استقلال، پرسپولیس، سپاهان، ذوب آهن و سایر باشگاه های ایران شده اند.

محمودزاده توضیح داد: از سوی دیگر من و سایر مسولان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال قصد پاسخگویی قانونی و کارشناسی به اظهارات این فرد را در برنامه ورزش و مردم را داشتیم که این اجازه به ما داده نشد. در اقدامی غیر حرفه ای این برنامه نقدهای یک طرفه انجام داد. اهالی فوتبال به یاد دارند در سال های اخیر بعضی افراد سود جو با انتقال بازیکنان بی کیفیت خارجی چه لطماتی را به فوتبال باشگاهی ایران وارد کردند و در بعضی موارد پرونده های بین المللی سنگینی برای فوتبال ایران در مجامع بین المللی به وجود آوردند که باعث شد رقم های هنگفتی بابت پرداخت خسارت به این بازیکنان بی کیفیت خارجی از بیت المال پرداخت گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 خرداد 1398 بروزرسانی: 27 مهر 1398 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 132

به "انتقاد مدیر نقل وانتقالات سازمان لیگ فوتبال از برنامه ورزش و مردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد مدیر نقل وانتقالات سازمان لیگ فوتبال از برنامه ورزش و مردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید