انتشار آپدیت سایبرپانک 2077 و حل مسائل بازی حداقل یک ماه عقب افتاد

به گزارش تایمر سرگرمی، پس از عرضه بازی سایبرپانک 2077 و نقدها زیاد به خاطر باگ های فراوان و وضع اجرایی بد آن به خصوص روی کنسول ها، سی دی پراجکت رد به بازیکنان وعده داد که در این چند ماه آینده که به ماه فوریه ختم خواهم شد، پچ هایی را برای این بازی منتشر کند تا بسیاری از مسائل فنی بازی برطرف شود. با این حال اکنون که به اواخر ماه فوریه رسیده ایم دوباره بدشانسی به آن ها رو کرده و عرضه این به روزرسانی را با تأخیر روبرو کرده است.

انتشار آپدیت سایبرپانک 2077 و حل مسائل بازی حداقل یک ماه عقب افتاد
  • کدهای هک شده سایبرپانک و ویچر به فروش رفتند

اتفاقات بد یکی پس از دیگری برای سی پراجکت رد رخ می دهد. ابتدا عرضه بازی سایبرپانک با همه حواشی و اعتراض های طرفداران، سپس حذف شدن بازی از پلی استیشن استور و مدتی پیش هم حمله سایبری عظیمی که گریبان آن ها را گرفت. اکنون این مورد آخر یعنی حمله سایبری چند هفته پیش باعث شده که عرضه بهینه ساز بازی سایبرپانک کمی عقب تر بیفتد.

شرکت سی دی پراجکت رد در توییتر خود درباره این موضوع توضیح داده که آن ها بسیار خواهان و مشتاق بودند که بهینه ساز 1.2 را در قالب به روزرسانی جدید بازی سایبرپانک در بازه زمانی اعلام شده منتشر کنند اما حمله سایبری اخیر به زیرساخت های فناوری اطلاعات استودیو و این به روزرسانی لطمه زده و آن ها را ناکام گذاشته و مانع شده تا به این وعده خود وفا کنند. اکنون سی دی پراجکت رد به زمان بیش تری برای عرضه این به روزرسانی نیاز دارد.

سونی درباره بهینه ساز 1.2 بازی اعلام کرده که این بهینه ساز (پچ) فراتر از همه آن هایی خواهد بود که تا به امروز منتشر شده اند و تا حد قابل توجهی سطح کیفی بازی را بهبود خواهد داد و باگ هایی را برطرف خواهد کرد. سی دی پراجکت در ادامه این سخنان اعلام کرده که آن ها همچنان روی بازی کار می کنند تا به نتیجه ای دست پیدا کنند که طرفداران را راضی کند و به همین خاطر نمی توانند در فوریه این بهینه ساز را منتشر کنند و نیمه دوم ماه مارس را برای عرضه آن در نظر گرفته اند.

  • هکرها کدهای بازی سایبرپانک 2077 و ویچر 3 را دزدیدند

در ماه ژانویه بهینه ساز 1.1 برای بازی سایبرپانک 2077 منتشر شد و بعضی از مسائل بازی را که از زمان عرضه بازیکنان را آزار می داد، برطرف کرد اما همچنان مسائل زیادی وجود دارد که قرار است با بهینه ساز 1.2 در ماه مارس برطرف شوند. بهینه ساز قبلی بیشتر روی بهبود بعضی از عملکردهای بازی و پایداری آن تمرکز داشت. حتی در تحلیل دیجیتال فاندری هم اشاره شده بود که بعضی از مسائل مهم بازی بهتر شده اند اما راه زیادی برای برطرف همه مسائل یا بخش اعظم آن ها باقی مانده است. سی دی پراجکت اکنون باید به سختی به دنبال کار روی این بهینه ساز و رساندن آن به نیمه دوم ماه مارس باشد. نباید فراموش کنیم که بازی همچنان روی پلی استیشن استور موجود نیست و در صورت برطرف این مسائل، باید دوباره معرفی و به آن بازگردانده شود.

منبع: Eurogamer

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 3 فروردین 1400 بروزرسانی: 3 فروردین 1400 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 1489

به "انتشار آپدیت سایبرپانک 2077 و حل مسائل بازی حداقل یک ماه عقب افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار آپدیت سایبرپانک 2077 و حل مسائل بازی حداقل یک ماه عقب افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید