گل استقلال به اشتباه آفساید اعلام شد

به گزارش تایمر سرگرمی، رئیس سابق کمیته داوران می گوید داور مسابقه استقلال و پدیده عملکرد مناسبی نداشته و تصیم های درستی نگرفته است.

گل استقلال به اشتباه آفساید اعلام شد

حسین عسگری کارشناس داوری فوتبال و رئیس سابق کمیته داوران در گفت وگو با تایمر سرگرمی، درباره عملکرد داوری بازی دو تیم استقلال و پدیده اظهار کرد: بازی حساسی بود. خدا نیم فصل دوم لیگ برتر را بخیر کند. با توجه به نزدیکی امتیازات در نیمه بالای جدول بازی های حساسی را شاهد خواهیم بود. آقای زاهدی فر داور باتجربه ای است و حدود 5 سال است که در لیگ برتر سوت می زند و نکات خوبی در جابجایی و جایگیری دارد. اما در این بازی موفق نبوده است.

او ادامه داد: در دقیقه 11 موقعیتی که برای پدیده به وجود می آید و پشت محوطه جریمه برای پدیده خطا اعلام می گردد که باید بازیکن استقلال در این صحنه اخراج می شد چون اگر خطا نمی کرد، بازیکن با دروازه بان استقلال تک به تک می شد که داور نتوانست درست تشخیص دهد. داور در این بازی نیز در بعضی از صحنه های کوچک نتوانست تصمیم گیری درستی داشته باشد.

عسگری در مورد گل استقلال که آفساید اعلام شد گفت: گل استقلال با توجه به چیزی که در دوربین دیدم درست بوده است و یاری داور در ارزیابی این صحنه دچار اشتباه شده است. تصمیم گیری درباره این مسائل سخت است ولی یاری داور باید در این صحنه ها باید ارزیابی درستی داشته باشد که وظیفه اش را به درستی انجام داده باشد.

رئیس سابق کمیته داوران درباره اخراج صیامنش نیز اظهار داشت: اگر اخطار دوم صیادمنش به عنوان اعتراض به سوت داور بوده که قطعا تصمیم داور درست بوده و باید از زمین بازی اخراج می شده اما اگر کار صیادمنش به عنوان ادامه بازی بوده نمی توان تصمیم قطعی گرفت چون باید در ورزشگاه بود و این صحنه را از نزدیک مشاهده نمود. در کل باید به تصمیم داور در این صحنه احترام گذاشت. اخراج یک بازیکن برای یک تیم سخت است اما داور نبایدبه این مسائل کاری داشته باشد و رای خود را باید بدهد.

او در خاتمه گفت: اشتباهات داوری به ضرر هر دو تیم بوده و داور در این بازی عملکرد موفقی نداشته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 27 مهر 1398 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 96

به "گل استقلال به اشتباه آفساید اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل استقلال به اشتباه آفساید اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید