مجسمه مرمری ترامپ در پارک ننگ و افتخار ایتالیا

به گزارش تایمر سرگرمی، مجسمه ترامپ قرار است در قسمت ننگین ها قرار گیرد یا سربلندان؟

مجسمه مرمری ترامپ در پارک ننگ و افتخار ایتالیا

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

در سفر به منطقه توسکانی ایتالیا می توان از تپه های گل های آفتاب گردان، تاکستان های رویایی و پارکی، که متشکل از مجسمه های مرمرین از شخصیت های شریف و ننگین است، دیدن کرد. بله، درست خواندید؛ شخصیت های پست هم آنجا جمع شان جمع است. قرار است مجسمه جدیدی نیز در این شهر کوهستانی کوچک برپا گردد: مجسمه رئیس جمهور دونالد ترامپ.

تصمیم با تاریخ است

پارک افتخار و ننگ جاذبه ای گردشگری در والی سوتوی (Vagli di Sotto) توسکانی است. شهردار شهر تصمیم گرفته با اختصاص هزینه 80 هزار یورویی برای مجسمه دونالد ترامپ توجه ها را به پارک بیشتر جلب کند. مجسمه قرار است کنار تندیس هایی نظیر مجسمه سگ پلیس فرانسوی که در حمله تروریستی سال 2015 کشته شد، پیکره کاپیتان فاجعه دریایی کاستا کنکوردیا (Costa Concordia) در سال 2012 و حتی مجسمه دیوید بویی (David Bowie)، خواننده و موسیقی دان بزرگ که اخیرا فوت شد، قرار گیرد.

پارک به دو بخش تقسیم شده است: یکی برای شخصیت های شریف و دیگری برای شخصیت های پست. اما ترامپ در کدام بخش قرار خواهد گرفت؟ بنابر گفته ماریو پوگلیا (Mario Puglia)، شهردار والی سوتو، مجسمه ترامپ در میانه این دو بخش ساخته خواهد شد. او چنین شرح می دهد: تاریخ تصمیم خواهد گرفت که ترامپ در رسته شریفان قرار خواهد گرفت یا ننگین ها.

شهر کوچک با جاذبه های بزرگ

والی سوتوی هزار نفری فقط در سال پیش حدود 250 هزار گردشگر به خود دید. پوگلیا امیدوار است که با معرفی مجسمه ترامپ، این عدد خیلی بیشتر گردد. اما چه زمانی ترامپ را در شمایل مرمرین می توان در پارک دید؟ با یاری های شخصی ایتالیایی ها و آمریکایی ها، که در فوریه سال 2017 اهدا شد، پروژه روی غلتک افتاده است. اما اگر مجسمه های عجیب پارک خیلی برایتان جذابیت ندارد، باید گفت که شهر بخاطر روستای غرق شده درون دریاچه اش نیز معروف است.

روستای فابریچه کارجینه (Fabbriche di Careggine) در دهه 1940 بخاطر سد هیدروالکتریک به زیر آب رفت. هر تابستان، روستای غرق شده آشکار می گردد که بسیار چشمگیر است.

منبع: کجارو / curiosity.com
انتشار: 3 دی 1398 بروزرسانی: 3 دی 1398 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 516

به "مجسمه مرمری ترامپ در پارک ننگ و افتخار ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجسمه مرمری ترامپ در پارک ننگ و افتخار ایتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید