حمیدرضا گرشاسبی به دیدار محمدحسن انصاریفرد رفت

به گزارش تایمر سرگرمی، حمیدرضا گرشاسبی مدیر عامل سابق باشگاه پرسپولیس امروز در باشگاه حضور یافت و ضمن دیدار و مصاحبه با محمد حسن انصاری فرد، انتخاب وی به عنوان مدیر عامل جدید باشگاه پرسپولیس را به وی تبریک گفت و برای او و پرسپولیس آرزوی موفقیت کرد.

حمیدرضا گرشاسبی به دیدار محمدحسن انصاریفرد رفت

گرشاسبی در جریان این دیدار صمیمانه به انصاری فرد گفت: از انتخاب جنابعالی به عنوان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس به عنوان یک فوتبالیست اخلاق مدار سابق باشگاه پرسپولیس و تیم ملی که از تجربیات مدیریتی برخورد هستید، بسیار شادمان شدم و به توانمندی های شما واقف هستم و برایتان در این مقطع خاص از پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم.

وی افزود: می دانم که پرسپولیس در قهرمانی ها هت تریک کرده و تکرار این موفقیت ها نیاز به همدلی و حمایت همه جانبه هواداران و خانواده بزرگ پرسپولیس دارد و بنده هم به عنوان عضوی از این خانواده، هر کمکی که از دستم بر بیاید برای سربلندی پرسپولیس دریغ نخواهم کرد و صادقانه و صمیمانه در خدمت شما هستم.

انصاری فرد ضمن تشکر از حضور گرشاسبی، به وی گفت: پرسپولیس در زمان مدیریت شما روزهای خوبی را سپری کرد. این موفقیت ها هواداران را سربلند کرده است و همانطور که گفتید، تلاش و تکرار آن نیاز به حمایت همه جانبه هواداران از تیم و باشگاه دارد.

مدیر عامل پرسپولیس در ادامه شرح داد: آقای کالدرون به عنوان سرمربی جدید نیاز به زمان دارند و هواداران این را درک می کنند و من شادمانم که این همدلی را در خانواده بزرگ پرسپولیس و مدیرانی چون شما می بینم.

انصاری فرد خاطرنشان کرد: از حضورتان در باشگاه ممنونم و حتما از تجربیات همه عزیزان به نوعی باید استفاده کنیم تا انشاا.. پرسپولیس بتواند موفقیت های خود را تکرار کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 مهر 1398 بروزرسانی: 27 مهر 1398 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 310

به "حمیدرضا گرشاسبی به دیدار محمدحسن انصاریفرد رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمیدرضا گرشاسبی به دیدار محمدحسن انصاریفرد رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید