اوج بی نظمی در خاتمه رقابت های جام تختی، هجوم سلفی بگیران به روی تشک!

به گزارش تایمر سرگرمی، در انتها رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی و در زمان اهدای مدال ها، تماشاگران بی شمار حاضر بدون هیچ ممانعتی از سوی ماموران در سالن به روی تشک آمدند و برای دریافت عکس سلفی به سمت کشتی گیران هجوم بردند.

اوج بی نظمی در خاتمه رقابت های جام تختی، هجوم سلفی بگیران به روی تشک!

به گزارش تایمر سرگرمی، رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی به میزبانی سالن تازه افتتاح شده شهید سروندی اندیمشک با برگزاری دیدارهای فینال و معرفی نفرات برتر به سرانجام رسید.

رقابت های فینال با استقبال بسیار خوب مردم کشتی دوست اندیمشک همراه بود تا جایی که بسیاری از آن ها مجبور شدند به صورت ایستاده رقابت ها را تماشا نمایند. اما در سرانجام رقابت های کشتی و در زمان اهدای مدال ها، تماشاگران حاضر در سالن بدون هیچ ممانعتی از سوی ماموران وارد محوطه تشک شدند و برای دریافت سلفی به سمت کشتی گیران شاخص تیم ملی، کشتی گیران خارجی و محمد بنا سرمربی تیم ملی هجوم بردند تا عکس سلفی بگیرند.

هر چند کشتی گیران و محمد بنا با آغوش باز به این اقدام تماشاگران پاسخ مثبت دادند اما تعداد بسیار زیاد آن ها و درخواست شان برای دریافت عکس سلفی مشکلاتی را برای آنان به وجود آورد و حتی گلایه کشتی گیران کوبایی را نیز به همراه داشت.

در مجموع میزبانی اندیمشک از این رقابت ها بسیار خوب بود و نحوه پذیرایی، اسکان و ترانسفر تیم ها با رضایت شرکت نمایندگان همراه بود اما اشتیاق زیاد مردم کشتی دوست اندیمشک به عنوان مهد کشتی فرنگی ایران در کنار بی توجهی ماموران باعث بی نظمی در سرانجام این رویداد بین المللی بود. با توجه به پتانسیل بسیار بالای استعدادهای ناب کشتی در شهر اندیمشک و دیگر شهرهای استان خوزستان، ساخت سالن های جدید با گنجایش بسیار بیش تر از سالن 2500 نفری شهید سروندی باید مورد توجه مسوولان ورزش قرار گیرد. البته ساخت یک سالن ورزشی 5 هزار نفری دیگر نیز در اندیمشک در حال اجرا است و به گفته وزیر ورزش تا یک سال دیگر به بهره برداری می رسد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 122

به "اوج بی نظمی در خاتمه رقابت های جام تختی، هجوم سلفی بگیران به روی تشک!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اوج بی نظمی در خاتمه رقابت های جام تختی، هجوم سلفی بگیران به روی تشک!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید