امیدواری هیات قایقرانی البرز برای میزبانی خوب مسابقات اسلالوم

به گزارش تایمر سرگرمی، به گزارش خبرنگاران به نقل از سایت فدراسیون قایقرانی، حسین خیرالهی رئیس هیأت قایقرانی استان البرز با اشاره به فعالیت های قایقرانان هیأت البرز اظهار کرد: پس از اعلام فدراسیون مبنی بر آغاز فعالیت های ورزشی در استان ها، تمرینات را با رعایت پروتکل ها آغاز و در بخش آموزش و قهرمانی در رشته های مختلف کار را دنبال کردیم.

امیدواری هیات قایقرانی البرز برای میزبانی خوب مسابقات اسلالوم

وی ادامه داد: دوران سختی را پشت سر گذاشتیم و ورزشکاران هم تا حد زیادی به لحاظ روحی افت داشتند اما تمهیدات فدراسیون برای برگزاری مسابقات قهرمانی کشور و آمادگی استان ها انگیزه را به بچه ها برگردانده و با روحیه بهتری تمریناتشان را دنبال می کنند.

خیرالهی درباره حضور قایقرانان البرز در مسابقات قهرمانی کشور بیان نمود: شروع مسابقات کشوری انگیزه بسیار خوبی در هیأت و همچنین ورزشکاران به وجود آورده و هیجان زیادی در آنان ایجاد شده و طبعاً ما در تمامی رشته ها حضور خواهیم داشت به علاوه اینکه میزبانی رشته اسلالوم از سوی فدراسیون به عهده داریم که به امید خدا در خاتمه شهریور در رودخانه کرج میزبان استان های کشور هستیم

وی با اشاره به تمرینات ورزشکاران البرز اظهار کرد: تمرینات هیأت در رشته های مختلف مطلوب بوده، تنها مورد حضور جوانان در مسابقات بزرگسال است که البته آن را به فال نیک می گیریم و امیدواریم این مسئله باعث رشد قایقرانان بشود.

رئیس هیأت قایقرانی استان البرز درباره میزبانی این هیأت در مسابقات قهرمانی کشور اسلالوم گفت: از آنجایی که هیأت البرز کمتر از دو سال قبل میزبان مسابقات قهرمانی آسیا در رشته اسلالوم بوده فدراسیون خوشبختانه این اعتماد را به این هیأت داشته و قهرمانی کشور را به ما واگذار نموده و هیأت البرز نیز با تشکر از مسئولین قطعاً پاسخ مناسبی به این اعتماد خواهد داد.

خیرالهی اضافه کرد: هر چند در امسال ما نیز تابع اجرای پروتکل هستیم و قطعاً این موضوع باعث عدم تحرکات ما برای برگزاری هر چه باشکوه تر خواهد بود اما در حد مقدورات آماده هستیم.

وی همچنین گفت: قرار است هیأت های استانی تا 25 شهریور ماه اعلام آمادگی خود را ارسال کنند تا برنامه ریزی دقیق تری صورت بگیرد تا برای برگزاری مسابقات در 31 شهریور و اول مهر کاملاً آماده باشیم.

خیرالهی در رابطه با پیست برگزاری مسابقات نیز بیان نمود: مسابقات در همان پیست قهرمانی آسیا و با همان استاندارد برگزار خواهد شد و پیش بینی های لازم در موارد فنی توسط کمیته مربوط صورت گرفته است. هیأت البرز امیدوار است که در این دو روز میزبان خوبی برای همه عزیزان ورزشکار و مربی و سرپرستان و داوران باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 آبان 1399 بروزرسانی: 7 آبان 1399 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 1195

به "امیدواری هیات قایقرانی البرز برای میزبانی خوب مسابقات اسلالوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیدواری هیات قایقرانی البرز برای میزبانی خوب مسابقات اسلالوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید