استفاده از تخته سیاه بعنوان دکوراسیون خانه - نشیمن ، آشپزخانه

به گزارش تایمر سرگرمی، از تخته سیاه در گذشته بعنوان دکور در برخی از خانه ها بندرت استفاده می شد اما با پیشرفت متد طراحی داخلی و علم دکوراسیون خانه این تخته های سیاه با شکل های مختلف جای خود را در بین دکورهای خانه های مدرن نیز پیدا نموده اند و کم کم در حال تبدیل شدن به دکوری پسندیده و خواستنی در بین خانه های مدرن و زیباگرای معاصر هستند. حتی برخی از طراحان پا را فراتر گذشته و به ساخت دیوارهایی کاملا از تخته سیاه پرداخته اند که حتی خود مالک هم قادر به نقاشی شکل دلخواه خود بروی تخته سیاه باشد. تخته سیاه ها می توانند در هر محیطی استفاده شوند حتی در محیط خارج از خانه. شما می توانید از این تخته سیاه ها برای نوشتن یادداشت های خود، یادآوری ها و یا نقاشی فرزنداتان بهره ببرید. اینکه چگونه می خواهید از این تخته سیاه ها بهره ببرید کاملا به شما بستگی دارد. در زیر با چند نمونه از طرح های خلاقانه ایی که توسط تخته سیاه ها خلق شده آشنا می شودیم.

استفاده از تخته سیاه بعنوان دکوراسیون خانه - نشیمن ، آشپزخانه

جهت دریافت خدمات قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

تصورش را کنید با داشتن همچین تخته سیاهی در دکوراسیون خانه مانند اتاق یا آشپزخانه چه استفاده ها که نمی توان از آن کرد! نه فقط برای رستوران ها بلکه برای آشپزخانه شخصی هم قابلیت های زیادی را ارائه می دهد. زمانی که تمام خانواده برای صرف غذا به دور میز می نشینند چنین وسیله ایی می تواند تعریف دیگری از شادی و دوره هم بودن را بنمایش بگذارد.

همانطور که گفتیم هیچ محدودیتی برای استفاده از تخته سیاه در دکوراسیون خانه خود ندارید. در این عکس مشاهده می کنید که طراح نه تنها دیوار را رنگ کاری نموده بلکه راهنمای محل نگهداری وسایل را هم معین نموده و نتیجه تبدیل به اثری شده که در بین دیوارهای سفید و جایگاه ها سبز رنگ از همه بیشتر خودنمایی می نماید.

فکر می کنید روی تخته سیاه فقط می گردد نقاشی ها ساده کشید؟ خیر مشاهده می کنید عکسی به سبک رنساس به زیبایی هر چه تمام تر بروی دیوار کشیده شده است. نکته ایی که باید توجه کرد این است که تمامی اجزای محیط دکوراسیون خانه یه رنگ تیره هستند اما تنها رنگ سفید رنگ گچ و ظرف غذای گربه است.

خیلی از مواقع پیش می آید که مادر در آشپزخانه مشغول آشپزی هست و در کنار آن از فرزند خود هم مراقبت می نماید. حال چرا آشپزخانه را به محلی برای بازی بچه ها تبدیل نکنیم حتی در زمانی که غذایی نمی خورند. با نقاشی کردن تمام دیوار، آشپزخانه خود را به استدیو هنر تبدیل خواهید کرد. می توانید به فرزندتان آزادی کامل بدهید تا هر چه می خواهد از خود بنمایش بگذارد

اتاق نشیمن محلی برای دوره هم بودن و گفت و گو است پس داشتن دیوارهایی از تخته سیاه می تواند فضای شادی ایجاد کند و هر فردی با طرح ها خود احساس درونی خود را به دیگران نشان دهد. بعلاوه نقاشی ها در فضای کوچک به راحتی افراد را بخود متوجه می نماید.

دیوارهای تخته سیاه فقط مختص فضای باز نیستند می توانید از آنها در گوشه کنار خانه، طاقچه ها و یا کمدها بهره ببرید. برای خودنمایی بیشتر هم بهتر است از رنگ سفید برای وسایلتان بهره ببرید.

اما شاید بهترین مکان برای استفاده از این دیوارها در اتاق بچه ها باشد:

منبع: اتاق
انتشار: 1 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 970

به "استفاده از تخته سیاه بعنوان دکوراسیون خانه - نشیمن ، آشپزخانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استفاده از تخته سیاه بعنوان دکوراسیون خانه - نشیمن ، آشپزخانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید