ارتقای حکم سرپرست اداره کل میراث فرهنگی خوزستان به مدیرکلی

به گزارش تایمر سرگرمی، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حکمی، سید حکمت الله موسوی را به عنوان مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خوزستان منصوب کرد.

ارتقای حکم سرپرست اداره کل میراث فرهنگی خوزستان به مدیرکلی

به گزارش تایمر سرگرمی، به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گرشگری، در حکم علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خطاب به سید حکمت الله موسوی که پیش از این به عنوان سرپرست اداره کل میراث فرهنگی خوزستان منصوب شده بود، آمده است.

نظر به تعهد و تجارب جناب عالی، به موجب این حکم به عنوان مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خوزستان منصوب می شوید.

اجرای برنامه های خلاقانه در حوزه گردشگری و صنایع دستی، تعریف مسیرهای جدید گردشگری، برنامه ریزی جهت تقویت تورهای گردشگری، افزایش کیفیت هتل ها و رستوران های سنتی و بین راهی، ایجاد و احداث بازارچه ها و فروشگاه های صنایع دستی، حفاظت و پاسداری از میراث ارزشمند فرهنگی تاریخی و مرمت و احیای بناهای تاریخی و استفاده حداکثری از بخش خصوصی و بهره گیری از توان تخصصی صاحب نظران، کارشناسان، منابع انسانی موجود و تعامل جدی با مدیریت عالی استانی، هماهنگی با حوزه های ستادی، توجه به مسائل انسانی، ایجاد فضای صمیمی و محبت آمیز با فراهم کردن زمینه های پیشرفت شغلی کارکنان از مهم ترین شاخصه هایی است که انتظار می رود در راستای تحقق اهداف سازمان اهتمام لازم به عمل آید.

توفیق روزافزونتان را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از درگاه حضرت حق خواستارم.

منبع: میراث آریا
انتشار: 24 شهریور 1398 بروزرسانی: 27 مهر 1398 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 254

به "ارتقای حکم سرپرست اداره کل میراث فرهنگی خوزستان به مدیرکلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتقای حکم سرپرست اداره کل میراث فرهنگی خوزستان به مدیرکلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید