هرگز این سوال ها را از همسرتان نپرسید!

به گزارش تایمر سرگرمی، آیا تا به حال فکر نموده اید که سوالات ممنوعه از همسر چه تاثیری در رابطه عاطفی شما خواهد داشت؟ می دانید که بعضی از این سوالات فقط باعث خراب شدن رابطه شما و شریک عاطفی تان خواهد شد؟

هرگز این سوال ها را از همسرتان نپرسید!

هزار و یک سوال در فکر خانم ها وجود دارد که در پی پاسخ آن ها از طرف همسرشان هستند. سوالاتی که نه برای آقایان جذابیتی دارد و نه پاسخ آن ها برای خانم ها دلچسب است. در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا به بیان سوال هایی که نباید از مردان بپرسید می پردازیم.

سوال هایی که نباید از مردان بپرسید

بعضی از این سوالات نه تنها ابهامات شما را رفع نمی نمایند بلکه باعث اختلاف بین شما و همسرتان هم می شوند.

چقدر من را دوست داری؟ از سوال هایی که نباید از مردان بپرسید

هرگز از یک مرد نپرسید که شما را دوست دارد یا نه. او هر کاری که در توانش باشد، انجام می دهد تا به شما ثابت کند که عاشق تان است؛ اما هرگز به این سوال تان جواب نخواهد داد. این سوال شما را ضعیف نشان می دهد، پس لطفا به خاطر خودتان از پرسیدن آن صرف نظر کنید.

رابطه ات با عشق قبلی ات چطور بود؟

درست است که حق دارید یک سری مسائل کلی را درباره گذشته او بدانید اما اینکه بخواهید وارد جزئیات بشوید، معنایی ندارد و فقط حال تان را بد می نماید یا ممکن است فکر تان را درگیر کند. احتیاج نیست گذشته اش را با او مرور کنید. احتیاج نیست جزئیات را بدانید. پس بیش از حد کنجکاوی نکنید. برای اینکه رابطه عاطفی خوبی داشته باشید به مطلب بزرگ ترین راز حفظ رابطه عاشقانه +ویدیو سر بزنید.

آینده رابطه مون رو چطور می بینی؟

اگر زود و بعد از مدت کمی آشنایی این سوال را بپرسید، او ممکن است یا از جواب دادن آن طفره برود یا اینکه ممکن است درباره احتمالات و شایدها صحبت کند و شما احساس کنید که او فرد مناسبی نیست یا فردی است که قرار است شما را بلاتکلیف نگه دارد. پس بهتر است فورا بعد از آشنایی این سوال را نپرسید چون واقعیت این است که از همان هفته های اول رابطه نمی توان به درستی آینده رابطه را پیش بینی کرد. بهتر است به رابطه تان فرصت بدهید و اینکه آینده تان چگونه خواهد بود را از اقدامات، نحوه برخورد او نسبت به شما و رفتارهایش متوجه شوید.

به نظرت اون دختر زیباست؟ از سوال هایی که نباید از مردان بپرسید

این سوال نشان می دهد که احتمالا عزت نفس تان کم است و فکر می کنید کافی نیستید که زیبایی آن فرد را می بینید و با خودتان مقایسه می کنید. به علاوه اگر این سوال را بپرسید، به کجا می خواهید برسید؟ اگر بگوید نه، ممکن است باور نکنید یا مجبورش کنید که دروغ بگوید و اگر بگوید بله، کار تمام است! پس بهتر است از این سوالات سمی نپرسید چون جوابش هر چه که باشد تاثیر مثبتی روی شما و رابطه تان نخواهد گذاشت.

حاضری برای این که بیشتر با من باشی، از تفریح های همیشگی ات دست برداری؟

واقعا چه فکری می کنید که این سوال را می پرسید؟ اگر واقعا این مرد را دوست ندارید و تصمیمی برای داشتن یک آینده مشترک نگرفته اید، این سوال را بپرسید. اگر این طور نیست و عاشقش هستید، اصلا به این فکر نکنید که او را با جدا کردن از علایقش به سمت خودتان بکشانید، در غیر این صورت مطمئن باشید که در نهایت تنها خواهید ماند.

پیشنهاد مطالعه: مطلب زنان از چه مردانی خوششان می آید؟ را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 24 اسفند 1401 بروزرسانی: 24 اسفند 1401 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 2196

به "هرگز این سوال ها را از همسرتان نپرسید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هرگز این سوال ها را از همسرتان نپرسید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید