مشاجره پیکه و گریزمان در شب تحقیر بارسلونا: لعنت به تو آنتوان، توپ را لو نده!

به گزارش تایمر سرگرمی، در شب باخت تحقیرآمیز تیم فوتبال بارسلونا در مصاف خانگی با پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا، مدافع میانی اسپانیایی این تیم از کوره دررفت.

مشاجره پیکه و گریزمان در شب تحقیر بارسلونا: لعنت به تو آنتوان، توپ را لو نده!

به گزارش خبرنگاران، بازی شب گذشته (چهارشنبه) تیم های فوتبال بارسلونا و پاری سن ژرمن در استادیوم نوکمپ در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا سوای آنکه با باخت سنگین 4 بر یک کاتالان ها تمام شد، با یکسری حواشی هم همراه بود که یکی از مهمترین آنها از کوره دررفتن جرارد پیکه و داد و فریاد های او بر سر هم تیمی هایش به خصوص مهاجم فرانسوی تیم آنتوان گریزمان بود.

دوربین های تلویزیونی صحنه ای را شکار کردند که پیکه را در فاصله چند دقیقه به سرانجام نیمه اول، هنگامی که نتیجه بازی یک - یک مساوی است و پاری سن ژرمن یک حمله خطرناک روی دروازه بارسلونا ترتیب داد، نشان می دهد. پیکه که خود یکی از ضعیف ترین بازیکنان در خط دفاعی بارسلونا بود، هم تیمی هایش در خط حمله و میانی مخصوصاً آنتوان گریزمان را به خاطر لو دادن توپ که او و دیگر مدافعان بارسا را به دردسر انداخت، مؤاخده می نماید و از او می خواهد که برای جبران اشتباهات خود در کارهای دفاعی هم شرکت نمایند.

اکنون نشریه اسپورت اسپانیا مکالمه میان پیکه و گریزمان حین یارگیری قبل از ضربه کرنر بازیکنان پاری سن ژرمن را فاش نموده است:

پیکه: توپ را نگه، لعنتی توپ را نگه دار! هر کاری می کنی توپ را لو نده! لعنت به تو، توپ را نگه دار!

گریزمان: آرام باش، دست از داد زدن بردار. لعنت به تو داد نزن!

پیکه: لعنت به تو گریزی! مرا بیچاره کردی! نه! تو دهانت را ببیند. تیم تحت فشار است. 5 دقیقه است که در زمین خودمان حبس شده ایم.

گریزمان: گفتم سر من داد نزن! خودم هم تحت فشار هستم.

پیکه: لعنتی، تیم دارد مثل دیوانه ها می دود.

گریزمان: من هم دیوانه وار می دوم.

طبق گزارش نشریه اسپورت مشاجره پیکه و گریزمان با مداخله دروازه بان تیم مارک آندره تراشتگن سرانجام می یابد. دروازه بان آلمانی خطاب به این دو بازیکن می گوید:بس است، بس است دیگر. بازیکنان تان را بگیرید.

داد و فریاد های پیکه بر سر بازیکنان تیم فایده ای نداشت چرا که بعد از آن بارسلونا سه گل دیگر هم دریافت کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 اسفند 1399 بروزرسانی: 27 اسفند 1399 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 1477

به "مشاجره پیکه و گریزمان در شب تحقیر بارسلونا: لعنت به تو آنتوان، توپ را لو نده!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشاجره پیکه و گریزمان در شب تحقیر بارسلونا: لعنت به تو آنتوان، توپ را لو نده!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید