طراحی ویلا یک طبقه: ریزش حاشیه دیواره رودخانه در محله دباغیان رشت

به گزارش تایمر سرگرمی، بخشی از حاشیه دیواره رودخانه کوچه شهید هجرتی محله دباغیان رشت در بارندگی های اخیر ریزش کرد.

طراحی ویلا یک طبقه: ریزش حاشیه دیواره رودخانه در محله دباغیان رشت

جهت دریافت خدمات طراحی ویلا یک طبقه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرنگاران از رشت، محمدحسین واثق کارگرنیا، رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: اجرای پروژه دیوارگذاری حاشیه رودخانه های رشت به منظور جلوگیری از بروز هرگونه خطر احتمالی برای ساکنین منطقه باید تسریع گردد.

او عصر امروز (آدینه 16 مهر ماه) در بازدید از حاشیه رودخانه محله دباغیان کوچه شهید هجرتی رشت اضافه نمود: آگاه شدیم به واسطه بارندگی های اخیر، بخشی از حاشیه رودخانه در این محدوده از شهر ریزش نموده و این مسئله موجب هراس و نگرانی مردم شده است.

رئیس شورای شهر رشت گفت: متأسفانه بخشی از حاشیه رودخانه که به وسیله پیمانکار دیوارگذاری می گردد، بر اثر بارش های شدید باران در این قسمت از شهر ریزش نموده است.

کارگرنیا ادامه داد: در صورت تداوم بارندگی ممکن است بخش عظیمی از آن دچار ریزش گردد و با این اتفاق خطراتی برای ساکنین چند منزل مسکونی رقم بخورد.

او با تأکید بر اینکه چنین مواردی باید به وسیله شهرداری رشت به صورت فوری آنالیز و برطرف خطر گردد، توضیح داد: حفظ سلامت شهروندان بسیار حائز اهمیت است و بابت تسریع در اجرای پروژه دیوارگذاری حاشیه رودخانه در این قسمت از محله دباغیان تأکیدات لازم به سرپرست شهرداری و پیمانکار پروژه صورت گرفته است.

ع

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 28 مهر 1400 بروزرسانی: 28 مهر 1400 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 1811

به "طراحی ویلا یک طبقه: ریزش حاشیه دیواره رودخانه در محله دباغیان رشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی ویلا یک طبقه: ریزش حاشیه دیواره رودخانه در محله دباغیان رشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید