داورزنی: می توانیم در دو ماه آینده سرمربی جدید تیم ملی را انتخاب کنیم، قطع همکاری با کولاکوویچ، گام مهمی برای حفظ منافع ملی بود

به گزارش تایمر سرگرمی، رئیس فدراسیون والیبال گفت: فرصت برای تصمیم گیری زیاد است و می توانیم در دو ماه آینده سرمربی جدید تیم ملی را انتخاب کنیم.

داورزنی: می توانیم در دو ماه آینده سرمربی جدید تیم ملی را انتخاب کنیم، قطع همکاری با کولاکوویچ، گام مهمی برای حفظ منافع ملی بود

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، محمدرضا داورزنی در ابتدای نشست هیئت رئیسه فدراسیون والیبال که عصر امروز (سه شنبه) برگزار گردید، گفت: بعد از جابه جایی زمان بازی های المپیک و تغییر زمان لیگ ملت ها، فدراسیون تصمیم به سرانجام همکاری با ایگور کولاکوویچ گرفت، زیرا شرایط برای فعالیت تیم ملی بزرگسالان در امسال مهیا نبود.

وی با بیان این که با سرمربی تیم ملی والیبال تسویه حساب کردیم و این فرایند خوشبختانه بدون هیچ مسئله ای انجام شد، توضیح داد: اگر قطع همکاری انجام نمی شد، تا سرانجام شهریورماه باید 90 هزار یورو به این مربی پرداخت می کردیم، در شرایطی که هیچ برنامه و مسابقه ای هم پیش رو نبود. این اقدام گام مهمی برای حفظ منافع ملی بود.

رئیس فدراسیون والیبال با بیان این که برای حضور در مسابقات رده های سنی آسیا نیز منتظر تصمیم نهایی کنفدراسیون والیبال آسیا، هستیم، تاکید نمود: البته اگر فرایند شیوع کرونا به شکل فعلی ادامه یابد، به نظرم این مسابقات نیز امسال برگزار نخواهد شد. کنفدراسیون والیبال آسیا به زودی تصمیم گیری نهایی در این مورد را بر اساس نظر سازمان بهداشت جهانی انجام خواهد داد.

داورزنی درباره فرایند انتخاب سرمربی جدید تیم ملی والیبال ایران نیز، گفت: نشست های مشورتی و هم اندیشی با کارشناسان و متخصصان برای این موضوع برگزار کردیم. شرایط تیم ایران در بازی های المپیک و حریفان احتمالی این تیم در مرحله دوم را نیز آنالیز کردیم.

وی ادامه داد: از سوی دیگر، زمان سرانجام لیگ های ملی معین شده است و عملاً بازیکنان لوژیونر ایران تا نیمه اردیبهشت ماه سال آینده امکان همراهی تیم ملی را در اردو نخواهند داشت؛ هر چند که تمرینات تیم ملی ایران از پنجم فروردین 1400 با بازیکنان داخلی آغاز خواهد شد.

رئیس فدراسیون والیبال تاکید نمود: برای معین سرمربی، فاکتورهای متعددی مطرح است که باید به آن ها دقت گردد؛ در نشست های مشورتی هم نظرات مختلفی ارائه شده است و با جمع بندی آن ها در نشست هیات رئیسه، باید تصمیم گیری گردد.

وی با بیان این که فرصت برای تصمیم گیری زیاد است و می توانیم در دو ماه آینده سرمربی جدید تیم ملی را انتخاب کنیم، گفت: این کار باید تا آغاز لیگ برتر ایران انجام گردد تا سرمربی انتخابی، بازیکنان ایران را در لیگ های داخلی و خارجی زیر نظر داشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 1024

به "داورزنی: می توانیم در دو ماه آینده سرمربی جدید تیم ملی را انتخاب کنیم، قطع همکاری با کولاکوویچ، گام مهمی برای حفظ منافع ملی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داورزنی: می توانیم در دو ماه آینده سرمربی جدید تیم ملی را انتخاب کنیم، قطع همکاری با کولاکوویچ، گام مهمی برای حفظ منافع ملی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید