کریم باقری: با هر شکل و عنوانی باید به تیم ملی کمک کرد

به گزارش تایمر سرگرمی، به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، با اشاره به حضور موقت خود در تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: دو، سه روز قبل از سوی شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال به من پیشنهاد شد تا به تیم ملی کمک کنم. در این زمینه، مذاکرات و مشاوره های زیادی داشتم و در نهایت با سنجیدن تمام جوانب و با هماهنگی مدیریت باشگاه و کادرفنی تیم، تصمیم گرفتم تا اواخر خردادماه و به صورت موقت، تیم ملی را همراهی کنم.

کریم باقری: با هر شکل و عنوانی باید به تیم ملی کمک کرد

مربی پرسپولیس ادامه داد: در این سال ها برای موفقیت پرسپولیس جنگیدم و از این به بعد هم در کنار پرسپولیس خواهم بود، اما وقتی پای تیم ملی به میان بیاید، همه ما موظف به کمک و همراهی هستیم. تیم ملی متعلق به همه ایرانی هاست و موفقیت آن به نام همه مردم کشورمان نوشته می شود. پس باید با هر شکل و عنوانی، به این تیم کمک کرد. قصدم این است که در همین برهه حساس و باتوجه به نیاز کادرفنی تیم ملی، وارد اردو شوم. بعد از اتمام بازی ها نیز، دوباره به پرسپولیس برمی گردم و در خدمت تیم خواهم بود.

باقری در خصوص نقشی که در تیم ملی برعهده دارد، شرح داد: برای خدمت به تیم ملی به دنبال پست نبودم، اما قرار است به عنوان دستیار دراگان اسکوچیچ و مربی تیم ملی فعالیت کنم. البته اگر قرار به مسئولیت های بیشتری هم باشد، می پذیرم. از مردم ایران می خواهم برای کسب سهمیه جام جهانی از تیم ملی حمایت کنند. امیدوارم بتوانیم با مجوز حضور در مهم ترین تورنمنت فوتبال در جهان، به کشورمان بازگردیم و یک جشن ملی دیگر را پشت سر بگذاریم.

کاپیتان پیشین پرسپولیس و تیم ملی در نهایت گفت: با تعداد زیادی از بازیکنان فعلی تیم ملی در گذشته کار کرده ام و از یکدیگر شناخت کاملی داریم. این موضوع می تواند به سودمان باشد. تمام تلاشم را به کار می بندم تا تجربیاتم را در اختیار بازیکنان قرار بدهم و در کنار هم بتوانیم یک اتفاق شیرین را رقم بزنیم. می دانم که کار بسیار دشواری در پیش داریم، اما تیم ملی همیشه در سخت ترین شرایط ممکن، کارهای بزرگی انجام داده و باید بتوانیم با تلاش، تمرکز، ایجاد فضای آرام و بدون تنش، حمایت همه جانبه و بهره بردن از استعداد فوتبالیست های ایرانی، یک افتخار تاریخی دیگر را برای فوتبال این مملکت رقم بزنیم.

منبع: فرارو
انتشار: 2 تیر 1400 بروزرسانی: 2 تیر 1400 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 1646

به "کریم باقری: با هر شکل و عنوانی باید به تیم ملی کمک کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کریم باقری: با هر شکل و عنوانی باید به تیم ملی کمک کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید