وزارت بهداشت: لیگ برتر تعطیل گردد

به گزارش تایمر سرگرمی، در شرایطی که طی یکی، دو روز اخیر اخبار ضدونقیضی پیرامون احتمال تعطیلی لیگ های ورزشی در دو هفته ابتدایی آذرماه به دلیل ایجاد محدودیت های سراسری مطرح شده، امروز سخنگوی وزارت بهداشت در نشست خبری خود به سوالی در این باره پاسخ داده است.

وزارت بهداشت: لیگ برتر تعطیل گردد

دکتر سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت و درمان در نشست خبری خود درباره احتمال تعطیلی لیگ های برتر گفت: موضع ما با توجه به شرایط موجود، تعطیلی لیگ های برتر است و این کار قطعا باید انجام گردد، اما هنوز اطلاعات دقیقی در این مورد ندارم و اطلاعات تکمیلی ارائه خواهد شد. پیشنهاد تعطیلی لیگ های برتر از قرارگاه کرونا به ستادملی کرونا ارسال شده و شنبه در این خصوص تصمیم گیری خواهد شد.

در حالی موضع وزارت بهداشت تعطیلی لیگ برتر فوتبال و سایر رشته ها اعلام شده که هنوز هیچ اطلاعیه ای مبنی بر به تعویق افتادن مسابقات در رشته های مختلف منتشر نشده است.

حتی مسجدی، سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام نموده لیگ هایی که از گذشته مجوز گرفتند، می توانند به فعالیت خود در تعطیلات دو هفته ابتدایی آذرماه ادامه دهند.

باید دید تا سرانجام هفته جاری و در نهایت روز شنبه چه تصمیمی در مورد ادامه مسابقات لیگ برتر فوتبال و سایر رشته ها مثل والیبال و کشتی گرفته خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 28 آذر 1399 بروزرسانی: 28 آذر 1399 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 1305

به "وزارت بهداشت: لیگ برتر تعطیل گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزارت بهداشت: لیگ برتر تعطیل گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید