مجوز تحصیل در 2 رشته در دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز صادرشد

به گزارش تایمر سرگرمی، بر اساس مصوبه شورای برنامه ریزی دانشگاه آزاد اسلامی، واحد تهران مرکزی امکان تحصیل همزمان دانشجویان در 2 رشته تحصیلی را فراهم آورد.

مجوز تحصیل در 2 رشته در دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز صادرشد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات شرایط تحصیل در استرالیا 2020 هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی تایمر سرگرمی به نقل از واحد دانشگاه آزاد تهران مرکزی، برای نخستین بار در سطح دانشگاههای دولتی و غیر دولتی کشور، بر اساس مصوبه شورای برنامه ریزی دانشگاه آزاد اسلامی، واحد تهران مرکزی امکان تحصیل همزمان دانشجویان در دو رشته تحصیلی را فراهم آورد.

بر اساس این مصوبه، دانشجویان پذیرفته شده در این واحد دانشگاهی و سایر دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی می توانند به طور همزمان در دو رشته در واحد تهران مرکزی ادامه تحصیل بدهند.

بر اساس این گزارش، به منظور یاری به این دسته از دانشجویان، تسهیلات ویژه همچون تخفیف شهریه، امکان استفاده از مرخصی و سنوات پیش بینی شده است. همچنین برای اعضای هیأت علمی که علاقه مند به کسب تخصص در رشته های جدید باشند نیز تخفیف و تسهیلات ویژه منظور خواهد شد.

این گزارش حاکی است، متقاضیان تحصیل همزمان در دو رشته دانشگاهی می توانند با پرداخت شهریه مشروط بر وجود هر دو رشته در یک شهر به دلیل عدم افت تحصیلی دانشجویان، ادامه تحصیل دهند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 11 اسفند 1398 بروزرسانی: 11 اسفند 1398 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 688

به "مجوز تحصیل در 2 رشته در دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز صادرشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجوز تحصیل در 2 رشته در دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز صادرشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید