فدراسیون فوتبال به چیزی که می خواست، رسید

به گزارش تایمر سرگرمی، احمدرضا براتی، رئیس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال در گفت وگو با سایت فدراسیون فوتبال گفت: فیفا امروز و پیرو مکاتبات قبلی خود، نامه تأیید نهایی خود درباره اساسنامه، مقررات انتخاباتی و دستور العمل برگزاری مجمع را به فدراسیون فوتبال ارسال کرد و این به آن معناست که اساسنامه پیشنهادی به مجمع دارای کلیه استانداردها و الزامات قانونی مورد نظر فیفاست. شایسته است که این موفقیت را به همه اهالی ورزش و فوتبال ایران تبریک بگویم.

فدراسیون فوتبال به چیزی که می خواست، رسید

وی ادامه داد: همچنین فیفا با برگزاری مجمع عمومی در تاریخ 8 آذر موافقت و اعلام نموده که اکنون می توانیم اساسنامه را جهت تصویب نهایی در اختیار اعضای محترم مجمع قرار دهیم.

رئیس کمیته حقوقی و تدوین مقرات فدراسیون فوتبال اضافه کرد: نامه امروز فیفا در واقع همان سندی است که سال ها خلأ آن را در فدراسیون فوتبال کشورمان احساس می کردیم و الحمدالله با پشتیبانی، ممارست و ارائه طریق فدراسیون فوتبال و کار شبانه روزی که در ماه های گذشته انجام شد، امروز این سند و تأییدیه در اختیار ماست. ان شاءالله پس از تصویب مجمع عمومی فدراسیون، اساسنامه جدید به عنوان عالی ترین سند حقوقی فوتبال کشور به زودی اجرایی خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 23 آذر 1399 بروزرسانی: 23 آذر 1399 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 1293

به "فدراسیون فوتبال به چیزی که می خواست، رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیون فوتبال به چیزی که می خواست، رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید