فاریا: تیم استقلال را به خوبی بررسی نموده بودیم

به گزارش تایمر سرگرمی، سرمربی تیم فوتبال الدحیل قطر گفت: تیم استقلال را به خوبی بررسی نموده بودیم و می دانستیم باید از نقاط قوتمان در کجا بهره ببریم.

فاریا: تیم استقلال را به خوبی بررسی نموده بودیم

به گزارش ، روی فاریا سرمربی تیم فوتبال الدحیل قطر بعد از تساوی تیمش مقابل استقلال ایران گفت: به بازیکنانم بابت بازی خوبی که انجام دادند تبریک می گویم. تیم استقلال را به خوبی بررسی نموده بودیم و می دانستیم باید از نقاط قوتمان در کجا بهره ببریم.

او ادامه داد: بازی خوبی انجام دادیم و استحقاق بهترین نتیجه را داشتیم و شانس بسیار خوبی برای برد داشتیم. استحقاق پیروزی را داشتیم، اما به خاطر تساوی به بازیکنانم تبریک می گویم. از گروه خودمان بالا آمدیم و خشنود هستیم.

او در خصوص اینکه بازیکن شماره 7 آن ها باعث تحریک طرفداران استقلال شد گفت: ما اصلا بازیکن شماره 7 در زمین نداشتیم، چیزی که ندیدم را ترجیح می دهم درباره او صحبت کنم.

فاریا در خصوص ادامه رقابت ها گفت: فصل سختی داریم و تیم ها آسان نیستند و من 4 ماه پیش به تیم اضافه شدم. گذشته را نمی توان عوض کرد، اما امیدوارم چهره بهتری از خود نشان دهیم. منتظر هستیم بینییم تیم های چطور برابر ما صف آرایی می نمایند. سعی می کنیم بازی به بازی پیش برویم و نتایج را به نفع خود رقم بزنیم.

او در خصوص مجیدی و شفر گفت: فکر می کنم شیوه نگاه کردن به سرمربیگری شفر و مجیدی درست نیست و مجیدی مدت کمی تیم را تحویل گرفته است. سعی می کنیم از این پس آینده را ببینیم و اینکه بخواهم نظر درباره 2 مربی بدهم درست نیست. مربی روی نحوه بازی بازیکنان تفکر می نماید و امروز هم دیدیم سیستم استقلال به بازی قبل با سرمربیگری شفر تغییر نموده بود و تیم متمایل شده بود که همانند گذشته بازی کند.

حسینی بهترین بازیکن دیدار استقلال - الدحیل شد

نوازی: بعضی از بازیکنان در حد و اندازه های استقلال ظاهر نشدند

قربانی: قضاوت فرهاد مجیدی زود است

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 27 تیر 1398 بروزرسانی: 27 مهر 1398 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 178

به "فاریا: تیم استقلال را به خوبی بررسی نموده بودیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فاریا: تیم استقلال را به خوبی بررسی نموده بودیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید