عابدینی: استقلال را بردیم، می توانیم شهر خودرو را هم ببریم، کسب امتیاز در دیدارهای خانگی مهم است

فردین عابدینی، مدافع - هافبک تیم فوتبال ماشین سازی تبریز تأکید کرد که آنها می توانند شهر خودرو را در هفته سوم لیگ برتر شکست بدهند.

عابدینی: استقلال را بردیم، می توانیم شهر خودرو را هم ببریم، کسب امتیاز در دیدارهای خانگی مهم است

فردین عابدینی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران با اشاره به عملکرد ماشین سازی در دو هفته ابتدایی لیگ برتر گفت: ما در مجموع عملکرد خوبی داشتیم. در بازی اول که سه امتیاز از استقلال گرفتیم، آنهم در شرایطی که خیلی ها فکر نمی کردند، این تیم را شکست دهیم. در بازی دوم هم برابر سپاهان فوتبال خوبی انجام دادیم و با اینکه سه امتیاز را واگذار کردیم، اما در اصفهان تیم دست و پا بسته ای نبودیم. تیم ما در آغاز لیگ با قرعه سختی روبرو شد و بعد از رویارویی با استقلال و سپاهان باید در هفته سوم با شهر خودرو بازی کنیم. بدون شک تقابل با سه مدعی در ابتدای لیگ، سختی های خاص خودش را دارد.

وی با اشاره به بازی مقابل شهر خودرو تأکید کرد: ما در خانه میزبان هستیم و کسب امتیازهای خانگی بسیار مهم است. ما باید از شرایط میزبانی در هر مسابقه استفاده کنیم تا صندلی خوبی در جدول داشته باشیم. شهر خودرو هم تیم بسیار خوبی است که نسبت به فصل گذشته قوی تر شده است. آنها بازیکنان باکیفیت و کادر فنی کاربلدی دارند، ولی ما هم تیم باکیفیتی هستیم که هدف مان در این بازی چیزی جز پیروزی نیست.

مدافع - هافبک تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در پاسخ به این پرسش که در مصاف تیمش با شهر خودرو شانس کدام تیم برای برد بیشتر است، اعلام کرد: چیزی قابل پیش بینی نیست. طبیعتاً هر دو تیم دنبال برد هستند، ولی ما میزبان هستیم و باید از این امتیاز استفاد کنیم. در هفته اول استقلال را در زمین خودمان شکست دادیم و قطعاً می توانیم شهر خودرو را هم شکست بدهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 27 مهر 1398 شناسه مطلب: 317

به "عابدینی: استقلال را بردیم، می توانیم شهر خودرو را هم ببریم، کسب امتیاز در دیدارهای خانگی مهم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عابدینی: استقلال را بردیم، می توانیم شهر خودرو را هم ببریم، کسب امتیاز در دیدارهای خانگی مهم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید