شاهین بوشهر باید حمایت گردد، ادامه مذاکره برای جذب اسپانسر

به گزارش تایمر سرگرمی، خبرنگاران، گروه استان ها: شاهین بوشهر یکی از تیم های ریشه دار فوتبال ایران است که پس از چند سال غیبت در لیگ برتر فوتبال کشور، سال جاری بار دیگر به لیگ برتر صعود کرد و اکنون وضعیت خوبی در لیگ ندارد.

شاهین بوشهر باید حمایت گردد، ادامه مذاکره برای جذب اسپانسر

در حالی که هشت هفته از لیگ برتر گذشته است، تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر با تنها یک امتیاز از هشت بازی خود در انتهای جدول رده بندی نهاده شده است و این تیم را می توان گزینه اول سقوط به لیگ پائین تر دانست.

هرچند هنوز فرصت زیادی تا خاتمه لیگ و معین تکلیف تیم های سقوط کننده مانده است ولی اگر فکری اساسی به حال مسائل شاهین نگردد، این تیم همچنان در انتهای جدول رده بندی خواهد ماند.

نمایش ضعیف بازیکنان شاهین باعث شده تا طرفداران امید چندانی به این تیم حداقل در نیم فصل اول نداشته باشند. رفتن عبدالله ویسی و سرمربی گری مهرداد کریمیان هم اثری نداشته است و حالا باز هم نام گزینه های جدیدی برای سرمربی گری شاهین به گوش می رسد.

یکی از مسائل مهم و اساسی باشگاه شاهین، نداشتن حامی اقتصادی است که البته مذاکراتی برای جذب اقتصادی برای این تیم در حال اجرا است و انتظار می رود به زودی شاهد برطرف این مشکل باشیم.

شاهین نیازمند جذب حامی اقتصادی

رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر در گفت وگو با تایمر سرگرمی از کوشش برای برطرف مسائل شاهین بوشهر اطلاع داد و افزود: فرآیند جذب حامی اقتصادی برای تیم شاهین شهرداری بوشهر به منظور برون رفت از مسائل فعلی در دست انجام است.

محمد نجفی با تاکید بر برون رفت تیم شاهین شهرداری بوشهر از بحران کنونی اعلام نمود: مسئولان استانی و نماینده مردم در مجلس و طرفداران شاهین به دنبال برطرف مسائل تیم و جذب حامی اقتصادی هستند.

وی با بیان اینکه حضور حامی اقتصادی در مجموعه شاهین شهرداری با هدف بهبود وضعیت تیم در لیگ لازم انجام می گردد، توضیح داد: در نشست های مختلف با حضور مسئولان، گزینه هایی که منجر به حضور حامی اقتصادی برای تیم شاهین خواهد شد مطرح و مورد آنالیز نهاده شد.

رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر ادامه داد: در صورتی که شورای شهر و مسئولان باشگاه شاهین برای ترمیم وضعیت کنونی این تیم، حضور حامی اقتصادی را بپذیرند این اتفاق انجام و بزودی نتیجه آن اطلاع رسانی خواهد شد.

منتظر پاسخ اسپانسر هستیم

مدیر عامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر نیز در ارتباط با وضعیت جذب حامی اقتصادی برای این تیم گفت: شرایط باشگاه را اعلام نموده ایم و منتظر پاسخ اسپانسر هستیم.

سعید مسیگر در مورد جلسات اجرا شده روز گذشته مطرح کرد: با در خواست مسئولان استانی روز گذشته نشستی با حضور معاون استاندار، رئیس و اعضای شورای شهر، شهردار، مدیر کل ورزش و جوانان، رئیس هیات فوتبال استان و اسپانسر مورد نظر برگزار گردید.

مسیگر اضافه نمود: در این جلسه پیرو جلسه 10 روز پیش مجددا شرایط دو طرف از جمله ارائه ضمانت نامه بانکی از طرف اسپانسر مطرح شد که قرار است طی 24 ساعت اسپانسر نسبت به این شرایط پاسخ بدهد تا تصمیم گیری نهایی توسط مسئولان استان گرفته گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 آذر 1398 بروزرسانی: 25 آذر 1398 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 498

به "شاهین بوشهر باید حمایت گردد، ادامه مذاکره برای جذب اسپانسر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاهین بوشهر باید حمایت گردد، ادامه مذاکره برای جذب اسپانسر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید