سرپرست سپاهان: آیا کرونا برای افرادی که درگیر مسابقه هستند خطرناک نیست؟، می خواهیم بازی با پرسپولیس لغو شود

به گزارش تایمر سرگرمی، اصلاً چنین چیزی نیست، تمام بازیکنان ما در یک سطح هستند. ما مقابل خیلی از تیم ها هم با 5، 6 مصدوم بازی کردیم و نتیجه گرفتیم.

سرپرست سپاهان: آیا کرونا برای افرادی که درگیر مسابقه هستند خطرناک نیست؟، می خواهیم بازی با پرسپولیس لغو شود

سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: خواهش ما این است که هوادارانمان را از این بازی محروم نکنند، می توانند بازی را در زمان دیگری که شرایط بهتری در کشور حاکم بود، برگزار کنند.

فتاحی: آیا کرونا برای افرادی که درگیر مسابقه هستند خطرناک نیست؟/می خواهیم بازی با پرسپولیس لغو شود

رضا فتاحی در گفت وگو با فارس، در مورد شرایط برگزاری سپاهان مقابل پرسپولیس گفت: سلامتی مردم، جامعه، هواداران و همه افراد برای ما در درجه اول است.

دوست نداریم هیچ هوادار و ورزشکاری کرونا که هیچ، حتی کوچکترین خونی از دماغش بیاید، اما یک سؤال مطرح است، آیا این بیماری، سلامتی 200-300 نفری که امروز درگیر مسابقه خواهند بود را به خطر نمی اندازد؟ آیا سلامتی آنها مهم نیست؟ اگر به خاطر سلامتی و بیماری این بازی بدون تماشاگر برگزار می شود، ما درخواست داریم بازی لغو و در زمان دیگری برگزار شود. همانطور که بازی استقلال و سپاهان را به خاطر سلامتی هواداران لغو کردند. با ین شرایط حق میزبانی ما عملاً گرفته می شود. تمام اعضای تیم و باشگاه حدود دو ماه است که منتظر دیدن هواداران هستند.

فتاحی ادامه داد: بازی مقابل پرسپولیس ممکن است سرنوشت قهرمان لیگ برتر را معین کند و در این بازی بدون حضور هوادارانمان صددرصد مشکل پیدا می کنیم. با حضور آنها می توانستیم نتیجه خیلی خوبی بگیریم اما حق میزبانی با این شرایط از سپاهان گرفته می شود. خواهش ما این است که هوادارانمان را از تماشای این بازی محروم نکنند. پرسپولیس در این بازی میهمان است و اگر تماشاگری هم نباشد به نفع آنها خواهد بود.

نمی گویم که امروز مجوز حضور هواداران را صادر کنند اما می توانند این بازی را در موقع دیگری برگزار کنند. بازی های عقب افتاده دیگری در لیگ داریم. بازی جام حذفی ما با استقلال و بازی خود استقلال هم با فولاد به تعویق افتاده، در حال حاضر هر پنج روز یکبار بازی می کنیم. اشکالی ندارد که برنامه لیگ را فشرده تر کنند و هر چهار روز یکبار بازی کنیم.

سرپرست تیم سپاهان در اشاره به درخواست لغو این مسابقه از سازمان لیگ، گفت: باشگاه ما قرار بوده درخواست لغو این بازی را به صورت کتبی به مسؤولان سازمان لیگ و فدراسیون ارسال کند، این درخواست بنا بر خواسته تیم از باشگاه بوده و مدیریت باشگاه نیز این کار را انجام داده است.

وی در مورد اطلاعیه روابط عمومی شب گذشته باشگاه پرسپولیس پیرامون جلسه هماهنگی پیش از بازی، شرح داد: شب گذشته مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس پیامی متشر کرد که مسئول مسابقات سازمان لیگ در جلسه هماهنگی صحبت هایی را در مورد لغو بازی بیان کرده اما اصلاً چنین چیزی نبود.

او در مورد لغو بازی صحبت نکرد. جلسه تمام شده بود، سهیل مهدی تماس گرفت و گفت که شورای تأمین استان باید در این مورد تصمیم بگیرد و حرفی از لغو نزد. من در جلسه به صراحت گفتم بازی باید با تماشاگر باشد یا لغو شود.

فتاحی اضافه نمود: این بازی سرنوشت قهرمانی را رقم می زند. خواهش ما این است که هوادارانمان را از این بازی محروم نکنند، چون بحث سلامتی مطرح است، می توانند آن را در زمان دیگری که شرایط بهتری در کشور حاکم بود برگزار کنند. می دانم که برگزاری مسابقات چه سختی هایی دارد و کار برنامه ریزی لیگ کار مشکل است، با این حال ما حاضریم فشرده تر بازی کنیم، اما هوادارانمان از بازی خانگی محروم نشوند.

سرپرست سپاهان در مورد اینکه گفته می شود این تیم به خاطر غیبت چند بازیکن به علت مصدومیت خواهان لغو بازی امروز است، گفت: اصلاً چنین چیزی نیست، تمام بازیکنان ما در یک سطح هستند. ما مقابل خیلی از تیم ها هم با 5، 6 مصدوم بازی کردیم و نتیجه گرفتیم.

مقابل العین هم در نبود چند بازیکن چهار گل زدیم. جایگزین های خوبی داریم که همه در سطح بازیکنان اصلی ما هستند. این حرف فقط یک شایعه است. کادرفنی خیلی خوبی داریم و بازیکنانمان هم در سطح خوبی هستند. هیچ مسئله ای از این بابت نداریم. فقط نگرانی بابت نبود هوادارانمان است. این بازی شاید از بازی لیگ قهرمانان آسیا هم برای هوادارنمان مهمتر باشد، به همین خاطر درخواست لغو بازی را داریم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 20 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 802

به "سرپرست سپاهان: آیا کرونا برای افرادی که درگیر مسابقه هستند خطرناک نیست؟، می خواهیم بازی با پرسپولیس لغو شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست سپاهان: آیا کرونا برای افرادی که درگیر مسابقه هستند خطرناک نیست؟، می خواهیم بازی با پرسپولیس لغو شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید