دیدار رئیس اورژانس کشور با شهردار تهران

جلسه ای در راستای تعاملات سازنده و بهینه سازی نحوه خدمات رسانی هرچه بهتر به شهروندان تهرانی با حضور رئیس اورژانس کشور و شهردار تهران برگزار گردید.

دیدار رئیس اورژانس کشور با شهردار تهران

به گزارش خبرنگاران نشست مشترک پیرحسین کولیوند - رئیس اورژانس کشور، پیمان صابریان - رئیس مرکز اورژانس تهران با پیروز حناچی - شهردار تهران - در راستای تعاملات سازنده و بهینه سازی نحوه خدمات رسانی هرچه بهتر به شهروندان تهرانی برگزار گردید.

بر اساس نتایج نشست از این پس قرار است بعد از افتتاح هر پایگاه آتش نشانی و سوله بحران، ساختمانی هم به عنوان پایگاه اورژانس احداث گردد. در حال حاضر نیز سوله های بحران به فضایی را برای اسکان اورژانس در نظر بگیرند. همچنین بر اساس توافق انجام شده قرار است که کل خدمات رفاهی پرسنل شهرداری به نیروهای اورژانس نیز تعلق گیرد و خدمات شهری تهران نیز برای موتورلانس های اورژانس محلی را برای اسکان فراهم کند تا بتوانند خدمات بیشتر و بهتری به شهروندان ارائه نمایند.

همچنین تخصیص محلی برای تعمیرات و محل وسایل نقلیه اورژانس تهران در غرب استان و تخصیص زمین های مقابل اورژانس تهران برای توسعه این اورژانس از دیگر توافق های حاصل شده در این جلسه بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 27 مهر 1398 شناسه مطلب: 124

به "دیدار رئیس اورژانس کشور با شهردار تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار رئیس اورژانس کشور با شهردار تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید