درخشش دانش آموزان فارس در کنکور سراسری

به گزارش تایمر سرگرمی، مدیر کل آموزش و پرورش فارس از کسب چهار رتبه تک رقمی توسط دانش آموزان فارس در آزمون سراسری سال 98 اطلاع داد.

درخشش دانش آموزان فارس در کنکور سراسری

به گزارش از ، علی عسکر نجفی گفت: در کنکور سراسری سال جاری دو دانش آموز دختر و دو دانش آموز پسر از استان فارس در جمع دارندگان رتبه های تک رقمی قرار گرفتند.

او با تبریک این پیروزیت ارزشمند به دانش آموزان، خانواده ها و جامعه فرهنگیان استان گفت: بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور در کنکور سراسری سال جاری دو دانش آموز شیرازی و دو دانش آموز لاری پیروز به کسب رتبه های تک رقمی در گروه های آزمایشی علوم انسانی و علوم تجربی شدند.

نجفی اضافه نمود: سال جاری در گروه آزمایشی علوم انسانی دانش آموز فاطمه شبخیز از دبیرستان فرزانگان لارستان پیروز به کسب رتبه اول و دانش آموز علی حاجیان از دبیرستان شهید نصیری همین شهر نیز پیروز به کسب رتبه پنجم کشوری شدند.

نجفی بیان نمود: در گروه آزمایشی علوم تجربی نیز دانش آموز فرهنگ امیری از دبیرستان تیزهوشان شهید دستغیب یک از ناحیه دو شیراز و دانش آموز گلسا مصباحی از دبیرستان فرزانگان همین ناحیه نیز پیروز به کسب رتبه های سوم و هفتم در بین شرکت کنندگان شدند.

م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 13 شهریور 1398 بروزرسانی: 27 مهر 1398 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 236

به "درخشش دانش آموزان فارس در کنکور سراسری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخشش دانش آموزان فارس در کنکور سراسری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید