خبر بد برای فرهاد؛ پنجره استقلال باز نخواهد شد

به گزارش تایمر سرگرمی، روز گذشته از باشگاه پرسپولیس خبر رسید که تا زمانی که آن ها بدهی نزدیک به 30 میلیارد تومانی به بازیکنان و مربیان داخلی را پرداخت نکنند پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه باز نخواهد شد. باشگاه پرسپولیس که تصور می کرد با پرداخت بدهی بودیمیر به این بازیکن می تواند از بازیکنی مثل ترابی استفاده کند حالا با چالشی جدی روبرو شده و به نظر می رسد با حضور رئیس جدید فدراسیون این قانون سفت و سخت در حال اجرایی شدن باشد.

خبر بد برای فرهاد؛ پنجره استقلال باز نخواهد شد

با این وجود به نظر می رسد این مشکل تنها مربوط به باشگاه پرسپولیس نیست و دیگر تیم پایتخت یعنی استقلال هم چنین دردسری دارد. استقلالی ها حتی اگر بدهی 140 هزار دلاری به بودوروف را پرداخت کنند باز هم پنجره آن ها باز نخواهد شد و این باشگاه باید با بازیکنان و مربیان سابقش از طریق کمیته شرایط تسویه حساب کند.

جمشید نورشرق در صحبت های شب گذشته خود با شبکه خبر در این باره تاکید کرد: پنجره نقل و انتقالاتی تراکتور و ماشین سازی هم بسته بود، اما برای پرداخت این بدهی اقدام کردند و مستندات را در اختیار ما قرار دادند. اکنون پنجره نقل و انتقالاتی استقلال هم بسته است و باید بدهی هایش را معین تکلیف کند. این موضوع تنها به پرسپولیس اختصاص ندارد.

وی اضافه نمود: ما با باشگاه ها مدارا می کنیم و حتی اگر باشگاهی مستندات معین تکلیف دیون خود را حتی به شکل صدور چک در وجه طلبکاران به کمیته شرایط ارائه بدهد شرایط مالی باشگاه را درک می کنیم، اما اگر باشگاهی هیچ اقدامی نکند و فقط تقاضای مهلت کند تا این فصل تمام شود و وارد فصل دیگر شویم این نوع رفتار زیبنده فوتبال ما نیست.

با اظهارات رئیس کمیته شرایط فدراسیون فوتبال، باشگاه استقلال هم شرایطی مشابه با پرسپولیس دارد و در صورت عدم پرداخت بدهی های داخلی نمی تواند نفرات جدیدی را جذب این باشگاه کند.

منبع: فرارو
انتشار: 5 فروردین 1400 بروزرسانی: 5 فروردین 1400 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 1494

به "خبر بد برای فرهاد؛ پنجره استقلال باز نخواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر بد برای فرهاد؛ پنجره استقلال باز نخواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید