تبریز، بیرانوند: پرسپولیس و استقلال را محروم می نمایند تا بقیه درس بگیرند، فحاشی امروز طرفداران نتیجه بخشیدن محرومیت در 12 ساعت بود!

به گزارش تایمر سرگرمی، دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس مدعی است، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دو تیم پرطرفدار پایتخت را محروم و جریمه می نماید تا تیم های دیگر درس بگیرند.

تبریز، بیرانوند: پرسپولیس و استقلال را محروم می نمایند تا بقیه درس بگیرند، فحاشی امروز طرفداران نتیجه بخشیدن محرومیت در 12 ساعت بود!

به گزارش خبرنگاران از تبریز، علیرضا بیرانوند در سرانجام دیدار تیمش مقابل ماشین سازی تبریز ضمن بیان این مطلب گفت: امروز یک اتفاق خیلی بد برای من رخ داد، اما پیش از آن می خواهم به تمام طرفداران، بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم مان بابت این برد تبریک بگویم، چرا که اگر بازی به پنالتی کشیده می شد کار برای بازیکنان پنالتی زن خیلی سخت می شد. خدا را شکر وحید آن گل را زد.

وی اضافه کرد: یکسری حرف ها را نمی گردد اعلام کرد. من چندین بار است که به اینجا می آیم و یکسری اتفاقات رخ می دهد. شما امروز همه چیز را دیدید و فیلم گرفتید. من پنج بار در مصاحبه هایم این اتفاقات را نادیده گرفتم، اما وقتی شما از صحنه فیلم می گیرید و پخش می کنید خودش گویای همه چیز است. به هرحال این طرفداران برای لذت بردن از فوتبال به استادیوم می آیند و دوست دارند ملی پوشان را از نزدیک ببینند. من هم می خواهم تمام تمرکزم روی فوتبالم باشد و به حواشی کاری نداشته باشم، اما وقتی کمیته انضباطی بعد از بازی پرسپولیس برابر تراکتور در تبریز طرفداران آنها را به دلیل فحاشی محروم نموده و بعد از 12 ساعت می بخشد، نتیجه اش همین می گردد که این طرفدار اطمینان پیدا می نماید که محروم نخواهد شد و به فحاشی ها ادامه می دهد!

بیرانوند با تأکید بر اینکه طرفداران ماشین سازی همان طرفداران تراکتور بودند، گفت: صاحب دو باشگاه تراکتور و ماشین سازی یک نفر است. البته من برای باشگاه ماشین سازی که قدمت زیادی دارد، احترام زیادی قائلم. درست است که پرسپولیس و استقلال هم در پایتخت یک مالک دارند، اما اینجا قضیه فرق می نماید. ماشین سازی و تراکتور تیم های خصوصی هستند و هوادران شان هم یکی هستند. قطعاً اگر کمیته انضباطی طرفداران تراکتور را محروم می کرد آنها از این اتفاق درس می گرفتند. به خاطر شرایط تیمم ترجیح می دهم راجع به خیلی مسائل سکوت کنم، اما وقتی می بینم بازیکنان و طرفداران دو تیم بزرگ پایتخت را به آن شکل محروم می نمایند، تصور می کنم می خواهند بگویند قدرت این کار را دارند و از این راه می خواهند طرفداران تیم های دیگر درس عبرت بگیرند. امروز دیدید صحنه هایی را که حتی فیلم آن را هم نمی توانید به قول خودتان پخش کنید، چون فحاشی خیلی زیاد بود.

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اظهارنظر یکی از خبرنگاران تبریزی که اصرار داشت در استادیوم آزادی بیشتر فحاشی می گردد، توضیح داد: من هرگز چنین صحنه هایی را که امروز دیدم، در استادیوم آزادی ندیده ام. اولین جایی بود که به چشم دیدم طرفداران اصلاً کاری به تیم شان نداشتند و در تمام 101 دقیقه بازی فقط فحاشی می کردند. نه فقط به من، بلکه به کل تیم فحاشی شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 402

به "تبریز، بیرانوند: پرسپولیس و استقلال را محروم می نمایند تا بقیه درس بگیرند، فحاشی امروز طرفداران نتیجه بخشیدن محرومیت در 12 ساعت بود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبریز، بیرانوند: پرسپولیس و استقلال را محروم می نمایند تا بقیه درس بگیرند، فحاشی امروز طرفداران نتیجه بخشیدن محرومیت در 12 ساعت بود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید