بازگشت دوباره جواد نکونام به نساجی مازندران

به گزارش تایمر سرگرمی، فرهاد صنیعی فر، مالک و رئیس هیات مدیره باشگاه نساجی مازندران گفت: طی 10 روز گذشته جلسات بسیار زیادی برای انتخاب سرمربی تیم نساجی مازندران داشتیم و روی گزینه های زیادی به بحث و تبادل نظر پرداختیم.

بازگشت دوباره جواد نکونام به نساجی مازندران

وی اضافه نمود: با توجه به اینکه برخی از گزینه های مدنظر ما در تیم های دیگر مشغول فعالیت بودند و به لحاظ عرفی و قانونی نمی خواستیم عمل خلافی مرتکب شده و با آنها به مذاکره بپردازیم به سراغ برخی گزینه های بدون تیم رفتیم اما با کمال احترام به همه این عزیزان متوجه شدیم نمی توانند خواسته های ما را برآورده سازند.

صنیعی فر ادامه داد: طی روزهای آخر هفته گذشته و با توجه به جمیع جهات جلساتی با جواد نکونام سرمربی نیم فصل اول تیم برگزار گردید و هم مالکان و اعضای هیات مدیره و هم ایشان نقطه نظرات خود را بیان کردند و پس از چند جلسه به نکات مشترکی دست یافتیم و طرفین تعهدات لازم برای ادامه همکاری را به یکدیگر دادند و قرار شد از فردا نکونام یک بار دیگر به عنوان سرمربی تیم نساجی مازندران فعالیت خود را از سر بگیرد.

مالک باشگاه نساجی مازندران درخصوص مدیرعامل باشگاه گفت: تا چند روز آینده هیات مدیره باشگاه درخصوص انتخاب مدیرعامل جدید باشگاه هم تصمیم نهایی را اتخاذ خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 27 مهر 1398 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 109

به "بازگشت دوباره جواد نکونام به نساجی مازندران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت دوباره جواد نکونام به نساجی مازندران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید