القاعده: ماکرون کم خرد قبل از حرف زدن ادب بیاموزد، تحریم کافی نیست، انتقام بگیرید

به گزارش تایمر سرگرمی، شاخه تشکیلات تروریستی القاعده در مغرب اسلامی ضمن حمله به امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه در پی اظهاراتش درباره کاریکاتورهای موهن از پیامبر (ص) در چارچوب دفاع از آزادی بیان، مسلمانان را به انتقام دریافت و تردید نکردن در خصوص کشتن تمامی کسانی که به پیامبر (ص) اهانت می نمایند، دعوت کرد.

القاعده: ماکرون کم خرد قبل از حرف زدن ادب بیاموزد، تحریم کافی نیست، انتقام بگیرید

به گزارش خبرنگاران، به نقل از سایت ارم نیوز، این شاخه القاعده در بیانیه ای در تلگرام تاکید نمود: انتقام انتقام.. خون خون.. ویرانی ویرانی.. برای کشتن و شکنجه اهانت کنندگان به پیامبر از کسی اجازه نگیرید.

القاعده در بیانیه خود مدعی شد: حکم تمام کسانی که به پیامبر ناسزا می دهند قطعا قتل است و این حق هر مسلمانی است.

این تشکیلات تروریستی در ادامه با حمله به ماکرون او را کم سن، کم خرد و کم تجربه خواند و تاکید نمود: او باید قبل از اینکه سخن بگوید ادب بیاموزد تا لعن و نفرین را برای مردمش نخرد و یکی از درهای شر را که نمی داند چه زمانی بسته می گردد، به روی خود باز نکند.

این شاخه القاعده در ادامه بیانیه خود شرکت در تحریم تولیدات فرانسه را متعلق به ضعیف ترین ایمان ها و ناکافی دانست.

16 اکتبر گذشته یک جوان چچنی روس از اسلامگرایان افراطی پس از آنکه ساموئل پتی، معلم تاریخ فرانسوی در کلاس خود در مبحث آزادی بیان کاریکاتورهایی از پیامبر (ص) را به دانش آموزانش نشان داد، سر او را در نزدیکی شهر پاریس از تن جدا کرد.

رئیس جمهور فرانسه در مراسم بزرگداشت این معلم، از انتشار چنین نقاشی هایی تحت عنوان آزادی بیان دفاع کرد و از آن موقع فراخوان هایی برای تحریم کالاهای فرانسوی کلید خورده و تظاهرات هایی در محکومیت این اظهارانظر در بعضی کشورهای اسلامی به راه افتادند.

تشکیلات تروریستی القاعده در مغرب اسلامی قاتل چچنی معلم فرانسوی که پس از این قتل به دست پلیس کشته شد، قهرمان شهید خواند.

پس از قتل این معلم و اظهارات ماکرون، روز پنج شنبه حمله ای به کلیسای نوتردام شهر نیس واقع در جنوب شرق فرانسه انجام شد که در آن سه تن کشته شدند، یک جوان تونسی به نام ابراهیم العیساوی 21 ساله عامل این حمله بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 آذر 1399 بروزرسانی: 14 آذر 1399 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 1277

به "القاعده: ماکرون کم خرد قبل از حرف زدن ادب بیاموزد، تحریم کافی نیست، انتقام بگیرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "القاعده: ماکرون کم خرد قبل از حرف زدن ادب بیاموزد، تحریم کافی نیست، انتقام بگیرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید